Бренд одягу "Справжня" створено з любов'ю до сучасної жінки,яка прагне почуватися вишуканою,особливою та любить підкреслювати свою індивідуальність, полюбляє натуральні тканини та має свою сформовану позицію щодо власного здоров'я і здоров"я нашої планети та є прихильницею усвідомленого споживання.

Адже речі,зроблені під нашою маркою виготовляються виключно з натуральних тканин, а їх моделі (фасони) мають таку особливість як актуальність на декілька сезонів,або й років за рахунок вдалого поєднання класичних єлементів та нових модних трендів...

Також якість наших речей сягає такого рівня,який при відповідному рекомендаціями догляді, дозволяє довгострокову їх експлуатацію без впливу на їх зовнішній вигляд.

Це забезпечується за рахунок освіти та багаторічного досвіду її власниці, технолога-конструктора за фахом і її особистом постійним контролем в дотримуванні всіх технологій.

Також наші речі виготовляються малими серійними партіями,кількість тканин зазвичай обмежена,а модельний ряд постійно оновлюється. Томувони мають додаткову цінність, адже шанси зустріти таку саму сукню серед ваших знайомих майже нульові.

Також ми маємо послугу виготовлення на замовлення будь-якої моделі ,що є в наявності під потреби вашої фігури.

Але ця послуга доступна невеликий проміжок часу після виходу нової моделі,що зобумовлено обмеженням кількості тканин.

Також ми працємо в напрямку new-luxe і маємо ексклюзивні послуги накштальт виготовлення під замовлення або викуп нашої зразкової моделі з умовою,що іншої такої більше не виготовлятимемо.